Škola

Takže narodil jsem se 25. února 1979 v Praze někdy asi ve dvě ráno. Ve třech letech jsem uměl abecedu, v šesti sem si ještě cucal palec a šel jsem do první třídy v Praze 10. Chtěl jsem být popelářem. A taky pilotem, a pak ještě i prezidentem. Po 8 letech na základce sem nastoupil na Obchodní akademii Heroldovy sady, která je ve stejnym bloku jako základka, tudíž jsem to měl úplně stejně daleko resp. blízko od domova. ( jinak já mam vůbec všechno celej život tak nějak blízko =:-) základka: 2 min. pěšky, střední škola: 2 min. pěšky, vysoká škola:16 min. pěšky, skvělej park Grébovka: 1 min. pěšky, posilovna: 5 min. pěšky, centrum Prahy: 10 minut sockou.

Po čtyřech letech jsem se pokusil dostat na vejšku, ale nedostal jsem se. Abych nemusel na vojnu, šel jsem na pomaturitní studium do Těsnopisného ústavu. V tomhle ústavu jsem pobyl rok a pak to zkusil na dvou vejškách. Byl jsem pořádně nadrcenej a tak jsem se dostal jak na VŠE, tak na zemědělku, ale šel jsem na ekonomku - dvě najednou bych asi nezvlád (ty školy). Chtěl jsem se věnovat účtování, auditoringu a fungovat i jako účetní či daňový poradce. Jenže po 3 letech studia mi přišel dopis o ukončení studia z důvodu nesplnění studijních povinností. Můj názor: Kreditní systém je velice "debilní", nepovedl se mi semestr (nezvládl jsem 4 zkoušky - možnost opravy neexistuje) a těsně před koncem bakalářského studia mě (s)prostě vyhodili.

A tak jsem nastoupil do práce, původně se záměrem dělat tvůrce webových stránek, a nakonec se z toho vyklubala pozice konzultanta ekonomického software, tudíž jeden nejmenovaný účetní program prezentuji potencionálním zájemcům, školím jeho uživatele, konzultuji požadavky uživatelů, opravuji data, instaluji a vůbec provádím veškerou činnost týkající se tohoto programu. Stále mě potkává něco nového a tak mě práce baví, a nestěžuji si.

Počítač

Jinak asi od deseti let pracuju s počítačem. Dříve jsem hrál většinou jen hry, jejichž sbírku mam docela hutnou, ale donedávna jsem ho využíval hlavně pro tvorbu webových stránek s využitím PHP a pro poslech hudby. Na programování jsem byl vždycky tupej, ale PHP je skutečně dostatečně intuitivní jazyk, že mu tak nějak rozumim i já. PHP doporučuju, pokud se věnujete tvorbě webových aplikací. Momentálně ho mám zase na hraní her po těžkém pracovním dni, pro poslech hlasité hudby (mám na něj napojenen AV zesilovač Yamaha RX-V540 6x 100W, a k němu zase 6x repro Jamo plus hutný 20 kg vážící subwoofer), pro sledování TV, a pro stahování písniček z Netu. Nejvíce a téměř furt hraju Wolfenstein - Enemy Territory online na Netu, a najdete mě na serveru Crimson-soldiers (85.10.211.231:27960)
Konfigurace je následující: Core2Duo E6750 @ 3GHz, 2GB RAM A-DATA Vitesta Extreme edition, Asus 8800GT, 74 GB WD Raptor 10.000 ot., MB Gigabyte P35DS4, volant s FF, LCD monitor 19'' Hyundai L90D+)

Posilovna

Asi v prváku na střední škole jsem poprvé navštívil posilovnu, teda spíš fitnesko na Slávii, kam jsem chodil s kámošem. Ten potom nějak nemoh a tak jsem taky přestal chodit. Ale pak mě to naštvalo a chodil jsem asi po roční pauze sám. Tak jsem cvičil 3x týdně asi dva roky, ale jak se časem posilovna zdražovala, tak jsem měl cuky chodit jinam. Spolužák ze střední mě přemluvil, ať chodim do Sokola, kde to je za dvě stovky na měsíc. Tak jsem tam začal chodit a chodim dodnes. Takže chodim cvičit asi desátým rokem, ale bohužel genetika mi nepřála, takže ze mě žádnej Yates či Schwarzik neni. Cvičim z důvodů pracovních a rodinných již jen 2x do tejdna a je to OK, lepší než vůbec. Bobule jsem nikdy nebral, neberu, a brát nebudu.

Teďka teda vážim 77 kilo, mam 178 cm, a budu spokojenej, až budu mít 90 kg
Nekouřim, drogy neberu a pro alkohol taky nežiju

Poznámka: tadyhle je výsledek jednoho testu, kterej jsem zkusil, a má za cíl odhadnout osobu, jaká asi je. Je to v angličtině, nechtělo se mi to překládat. Tento program lze nalézt v odkazech pod označením Otestuj se.
A takto jsem dopad:

 
 
Perceptive and persistent person, this person is a porn star material.
Dirty thinking and hard fucking.

A person of great will-power. Capable of cumingover obstacles that would stop others.

Capable of bursts of high energy spontaneity, though generally more "laid back".

This is a friendly person, yet is fully capable of rooting 9 people in a nite.

Mentally alert at all times, searching for new directions. Capable of major accomplishment when focused.