Takže především chodim velmi rád do posilovny. Chodim do Sokola ve Vršovicích nad stadionem Bohemky, kde sice nejsou zrovna nejmodernější stroje, ale je to levný (kde najdete neomezený měsíční vstup za Kč 230,--?) a nechoděj tam vyfintěný frajeři, ale bezva kluci. I když výjimky se taky najdou. A hlavně je to kousek od mý bejvalý Střední školy, takže to mam zase blízko.

Už od malinka mě bavilo skládat modely. Nejdřív to byl Montisystem, potom plastikový modely letadel a teď stavim modely motorek. Mam na to celkem slušnou výzbroj včetně stříkací pistole, hlavně jsem vybavenej dobrou trpělivostí a nervama. No celkem ty výtvory vypadaj slušně. Akorát času se tak trochu nedostává. Jeden můj výtvor je vystavenej v prodejně Yamahy ve Vrbové ulici - je to modrá R1, a pro veliký obdiv byla věnována majiteli této firmy panu Přibylovi.

Dále rád hraju hry na počítači, mám jich pěknou spoustu, ani to nestíhám hrát. Miluju strategie, pobavěj mě i adventury a zapřemejšlim si u logickejch her. Nesnášim RPG. Moje absolutně nej hra je Heroes of Might and Magic a online multiplayer game Wolfenstein - Enemy Territory.

Rád si pročtu časopisy(Stereo a Video, Computer) a někdy dokonce i učebnice. Občas se z nich člověk něco zajímavýho doví.

A jakou poslouchám hudbu? Tak líbí se mi skoro všechno, hlavně techno, hip hop, trip hop, trance, house ale nemusim dechovku, vážnou hudbu, heavymetal. Mý oblíbený skupiny: Floorfilla, Vanilla Ice, House of Pain (díky Zvltn), Gigi D´Agostino. To jsou takový stálice, ale v současnosti si pouštim i The Prodigy, Run DMC, Mellow traxx, JayDee. Zástupce české hudby jsou Pampelišky, Děda Mládek illegal band. Taky mě začly chytat i český 80's hity od Pepika Melena, Standy Hložka, Pavla Horňáka, Michala Davida a světový 80's např. od Baltimory, Boney M, New Kids on The Block atd.
Některý ty songy vám můžu přes icq poslat.

Pak mě taky chytla poslední dobou příprava koktejlů, takže ke mě dyžtak někdo můžete přijít na ochutnávku. V soukromém baru se vyskytuje asi 22 druhů alkoholu.

Velice mě baví jízda v autě (jezdím téměř denně), no a nejvíc mě chytá jízda na motorce. To se zvedne adrenalin o 300 %, a jsem free. Prostě v pohodě, jako když vypiju minerálku Korunní. (Nejlepší je Yamaha !)...ale taková Ducati 748...nezlobil bych se.